Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Nowotarskie "Mieszkanie Plus" - przede wszystkim dla nowych mieszkańców - NOWY TARG. - Proszę naszego projektu nie łączyć z mieszkaniami socjalnymi i komunalnymi - mówił Jacek Strzałkowski. Dyrektor Polskiego Funduszu Rozwoju podczas rozmowy z radnymi miejskimi zastrzegał, że nie może mówić o cenach. - Z założenie nasze cyny będą niższe. Ma być taniej, niż na rynku - a po dopłatach - różnica będzie jeszcze bardziej odczuwalna - dodał.
Policja poszukuje 69-letniego nowotarżanina - Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu poszukuje zaginionego 69-letniego Eugeniusza Pawłowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę tj. 12 czerwca br. przed południem i do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Dzień Dziecka na Dolnej Równi Krupowej (zdjęcia) - ZAKOPANE. Niekorzystna aura sprawiła, że świętowanie Dnia Dziecka przesunięto o dwa tygodnie. Dzisiejsza zabawa na Dolnej Równi Krupowej trwała przez kilka godzin.
Burmistrz odpowiada radnemu: "powołanie i odwołanie zastępcy burmistrza to moja kompetencja" - NOWY TARG. Konieczność dalszego zatrudniania drugiego zastępcy burmistrza podważył Paweł Liszka. Zdaniem radnego zakres obowiązków II zastępcy burmistrza jest mały, a oszczędności na pensji pani wice przydadzą się na inne cele. W odpowiedzi Grzegorz Watycha przypomniał, że to on sam decyduje o zatrudnieniach w UM. I odbija piłeczkę: "może radnych jest zbyt wielu".
"By mieszkańcy oraz turyści mogli czuć się bezpiecznie". Akcja szczepień w Szczawnicy (zdjęcia) - Do weekendowej akcji szczepień masowych ph. "Szczepmy się od Giewontu po Pustynię Błędowską", zorganizowanej przez wojewodę Łukasza Kmitę przyłączyła się również Szczawnica. Szczepienia odbywają się w miasteczku namiotowym położonym obok kolejki linowej na Palenicę.
Wojewoda chwali organizację zakopiańskiej akcji szczepień (zdjęcia i relacja filmowa) - ZAKOPANE. - Do godziny 14-tej w ramach akcji "Szczepimy się od Giewontu po Pustynię Błędowską" zaszczepiło się ponad dwa tysiące osób - powiedział podczas wizyty w Zakopanem Łukasz Kmita. Wojewoda dodał, że w Małopolsce podano już ponad 2 mln dawek szczepionki.
"Kto jest odpowiedzialny za doprowadzenie do chaosu komunikacyjnego?" Nikt. - NOWY TARG. Na początku maja - w jednym terminie rozpoczęły się remonty w kilku rejonach Miasta. Wskutek prac prowadzonych na moście na Białym Dunajcu, na ul. Szaflarskiej oraz Waksmundzkiej - praktycznie cały Nowy Targ został zablokowany. Utrudnienia komunikacyjne stały się tematem interwencji złożonej na sesji Rady Miasta.
Korekta "uchwały reklamowej" - NOWY TARG. Omawiając zmiany w uchwale w sprawie "zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta", naczelnik Wydziału Rozwoju i Urbanistyki nazwał je kosmetycznymi.
Kolizja w Białce Tatrzańskiej - W Białce Tatrzańskiej doszło do kolizji. Jak mówią świadkowie - w trakcie manewru zawracania, kierujący nie zachował należytej ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający z tyłu samochód.
Pożar w Jabłonce (zdjęcia) - JABŁONKA. W nocy przechodzień zauważył dym w okolicy jednej z restauracji w centrum Jabłonki.
Pożegnanie śp. Bolesława Skubla ps. Waligóra - Żołnierza Wyklętego (zdjęcia) - W Kościelisku odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Bolesława Skubla ps. Waligóra, zamordowanego w maju 1953 roku, kuriera Józefa Kurasia "Ognia", łącznika Konfederacji Tatrzańskiej.
Gmina Poronin wyróżniona w konkursie "MikroLider Pogranicza" - NOWY TARG. Jak już informowaliśmy, w Transgranicznym Centrum Edukacji Euroregionu Tatry odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „MikroLider Pogranicza”. Gmina Poronin otrzymała wyróżnienie w kategorii „Najlepsza inwestycja w dziedzinie ochrony dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego”.
Uroczysta sesja Rady Gminy Kościelisko (zdjęcia) - W Domu Ludowym odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Kościelisko. Jej głównym punktem było wręczenie przez wójta Romana Krupę tytułów „Zasłużony dla Gminy Kościelisko”.
Drogi osiedlowe po remoncie - Zakończyła się przebudowa dróg na osiedlach Rola i Gorcowe w Ochotnicy Dolnej.
Całodniowe zajęcia wakacyjne w Parku Trampolin (art. sponsorowany) - W tym roku zapraszamy na II edycję zajęć Summer Jump Kids w parku trampolin Jump Planet w Nowym Targu.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty